28.02 La Liga – Eibar vs Villarreal – Zółta łódź podwodna pewniakiem?

Na pierwszy rzut oka Villarreal jest w tabeli La Liga obecnie bardzo blisko Eibaru, gdyż pomiędzy 5 pozycją okupowaną przez „Żółtą Łódź Podwodną” a 9 pozycją Eibaru teoretycznie nie ma aż tak wielkiej przepaści. Jeśli jednak przeanalizować bardziej detalicznie konkretne statystyki i wskaźniki obu drużyn, które spotkają się ze sobą już 28 lutego, ciężko znaleźć pozytywy przemawiające na korzyść gospodarzy. Dostrzegają to także polskie zakłady bukmacherskie przez Internet jak fortuna czy sts, które nie są w stanie zaproponować wyższego kursu niż 2.00 za zwycięstwo Villarreal.

W większości przypadków kurs na wygraną gospodarzy jest jednak jeszcze niższy, więc warto się spieszyć z wnoszenie zakładów lub wręcz przeciwnie – poczekać do samego meczu i zagrać dopiero trakcie samego spotkania, ponieważ polskie bukmacherzy online umożliwiają grę w zakładach live. Kurs zmienia się wtedy na żywo, w zależności od sytuacji na boisku i aktualnej minuty spotkania. Pozawala to uzyskać dostęp do zupełnie innych kursów na ten sam typ, co przed wystartowaniem spotkania, a dodatkowo przekłada się na lepsze wrażenia sportowe z oglądanego na żywo meczu.

Wielu typerów, dziennikarzy, kibiców, ale także polscy bukmacherzy, dostrzegają oczywiste słabości gospodarzy. Eibar w 21 kolejkach wygrał wprawdzie 8-krotnie, co nie jest złym wynikiem, ale Villarreal w analogicznym okresie La Liga wygrywał 11-krotnie. Dodatkowo, bilans bramkowy przyjezdnych to ujemne -7 (26:33), podczas gdy bilans bramkowy Villarreal to +8 (32:24). Ta różnica w organizacji gry defensywnej i ofensywnej powinna być widoczna zarówno na boisku jak i w końcowym wyniku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *