17.03 Premier League – Bournemouth vs West Bromwich Albion – Gra Krychowiak – Co proponują firmy bukmacherskie w Polsce?

Najlepsze zakłady bukmacherskie typują szanse WBA

WBA to obecnie najgorsza, ostatnia drużyna Premier League i niewiele zapowiada, że do końca rundy zasadniczej drużyna Grzegorza Krychowiaka będzie w stanie na tyle często zdobywać trzy punkty, aby jeszcze uratować się przed degradacją do Championship. Tym bardziej, że do tej pory West Bromwich Albion w 30 kolejkach tylko trzy razy wygrywało, ma skromne 20 punktów na koncie i aż 7 traci do przedostatniej w tabeli ekipy Stoke.

I chociaż Bournemouth, które będzie gospodarzem spotkania 17 marca nie może być szczególnie dumne ze swojej 12 pozycji w tabeli Premier League, to jednak nikt nie obawia się tam spadku po sezonie, a zajęcie dziesiątej pozycji w lidze na koniec jest bardzo prawdopodobne. Dlatego najpopularniejsze strony bukmacherskie nie dają większych szans na przełamanie swojej fatalnej passy przez piłkarzy WBA w meczu wyjazdowym właśnie przeciwko Bournemouth. Gdyby jednak doszło do takiego mało spodziewanego wyniku i na wyjeździe 17 marca trzy punkty zapewniłoby sobie właśnie WBA, typerzy tak grający mogliby zainkasować sowite wygrane.

Ranking bukmacherów z najlepszymi kursami na Krychowiaka

Chociaż sam Krychowiak po drobnym konflikcie z trenerem nie jest pewny gry w wyjściowym składzie, zainteresowanie jakim cieszą się mecze WBA wśród typerów sprawia, że bukmacherzy polscy bardzo chętnie kuszą atrakcyjnymi kursami na te spotkania. 17 marca wygrana WBA na wyjeździe może dać u konkurencyjnego bukmachera jak STS 5-krotność wniesionej przez gracza stawki. Z kolei remis przez niektóre firmy jak fortuna wyceniany jest na kurs rzędu 2.50-3.50, co również jest atrakcyjną propozycją.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *