11.03 Serie A – Inter vs Napoli – Sprawdź, co proponują firmy bukmacherskie i postaw.

Seria A dostarczy zapewne kibicom piłkarskim i uczestnikom zakładów bukmacherskich kolejnych emocji. W ramach najbliższej kolejki dojdzie tam do pojedynku aktualnego lidera ligi zespołu Napoli i zajmującego 5 miejsce Interu Mediolan. Chcesz mieć pełną wiedzę na temat kursów firm bukmacherskich na ten mecz, to wejdź na stronę internetową – polscy–bukmacherzy.pl i wszystko staje się bardziej klarowne. A teraz podajemy prognozy kursów przedmeczowych niektórych firm: Fortuna – 3,95 – 3,45 – 2,05, Totolotek – 3,65 – 3,35 – 1,95. Już z tego widać, że umiarkowanym, ale faworytem jest zespół Napoli. Ale czy znajdzie to potwierdzenie na boisku? Wszak w ostatniej kolejce, piłkarze tego klubu na własnym boisku ulegli AS Romie 2:4. Zespół Interu tez w ostatnim okresie nie pokazuje zbyt dobrej i wyrównanej formy. Większość ich spotkań kończyło się wynikami remisowymi, ale zechcą pewno urwać punkty liderowi ligi. Fani zespołu liczą na dobrą skuteczność jednego z najlepszych strzelców ligi Mauro Icardiego, w czym mają mu pomóc – Milan Skriniar, Marcelo Brozovic, Ivan Perisic czy Eder. Patrząc jednak obiektywnie na skład, jakim dysponuje Napoli, trudno się dziwić takim a nie innym kursom firm bukmacherskich.

Ciekawe, czy i na jak długo pojawi się na boisku będący po kontuzji reprezentant Polski Arkadiusz Milik, czy już w wyjściowym składzie pojawi się nasz drugi reprezentant Piotr Zieliński? Zapewne i te zdarzenia można obstawiać w zakładach polski bukmacherów.

Wydaje się raczej, że pozycja takich piłkarzy Napoli jak – Dries Mertens, Jose Callejon, Jorginho, Lorenzo Insigne, Marek Hamsik czy Kalidon Koulibaly jest niepodważalna, a wystarczającą motywacją jest, że walczą o tytuł Mistrza Włoch. Tego typu pojedynek w Serie A pozwala grającym w zakładach bukmacherskich na rynku polskim skorzystać z wielu ofert i propozycji przedkładanych przez te firmy. Ostateczne decyzje należą do grających.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *